1
/
of
1
My Store
Yearly meal plan
Yearly meal plan
Regular price
$130.00 USD
Regular price
Sale price
$130.00 USD
Unit price
/
per
Our most affordable at $7.25 per meal. This allows you to set it and forget it. With this plan we take care of your child's nutritional needs for the entire school year.
Cost $130 per month
Share
Couldn't load pickup availability
